سفارش تبلیغ
مسابقه صبح رسانه
مسابقه صبح رسانه


خوش آمدید

حتما خبر مربوط به تصویب قانونی برای مجازات آنهایی که وازکتومی بکنند را شنیده اید! در همین رابطه پیش بینی هایی از روزها و سال های آتی کرده ایم:

***

احتمالا از این پس شاهد اتفاقات این چنینی باشیم:

در یک حادثه گروگان گیری

- تو در محاصره ای! هیچ راه فراری نداری! بهتره گروگان ها رو آزاد کنی!
* اگه تا 5 دقیقه دیگه 3هزار میلیارد رو برام نیارین و یک هلکوپتر بالای پشت بوم نباشه، هر 3 دقیقه یکبار یک نفر رو "وازکتومی" می کنم!
- چشم! چشم! شما دست نگه دارین! الان براتون چیزهایی که خواستین رو مهیا می کنیم!

***
در صفحات روزنامه های آینده

صفحه خبر

خبر اول: اخیرا قانونی به تصویب رسیده است که استفاده از محافظ بهداشتی(!) بین 3 تا 6 سال برای آقایان زندان خواهد داشت. همسران این افراد نیز به خاطر اینکه در این جرم مشارکت داشته اند بین 1 تا 3 سال به زندان خواهند رفت!

خبر دوم: تمام ادارات به کارمندان متاهل خود تا 9 ماه آینده مهلت دادند که به تعداد فرزندهایشان یک عدد اضافه کنند. ادارات موظف هستند هر کارمندی که نتوانست بعد از 9  ماه بچه بیاورد را اخراج کنند. گفتنی است هر چند فردا جمعه نیست، اما تمام ادارت فردا را تعطیل اعلام کرده اند!

صفحه حوادث

خبر اول: شب جمعه ماموران به فردی که به طرز مشکوکی در نیمه های شب از یک داروخانه بیرون آمد مشکوک شدند و از وی چند بسته «محافظ بهداشتی» کشف کردند. داروخانه مزبور پلمپ گردید!

خبر دوم: شرور نامی به نام «فریبرز تنها» دستگیر شد! وی بعد از دستگیری ، مادر و پدر خود را مقصر دانست و گفت:«اگر پدرم وازکتومی نمی کرد و خواهر یا برادرهای زیادی داشتم دیگر در منزل حوصله ام سر نمی رفت و برای گذران وقت به کوچه و خیابان نمی آمدم تا اینگونه در دام رفیق ناباب بیفتم!»

***
شاید هم نسخه جدید برخی فیلم ها ساخته شود:

جدایی نادر از سیمین 2
قاضی: آخه چرا می خوای ازش جدا بشی؟!
سیمین: من بچه  می خوام آقای قاضی! این رفته بدون مشورت با من وازکتومی کرده!
قاضی: چی؟! وازکتومی؟! همین الان واسش 5 سال زندان می برم! با درخواست طلاقتون هم موافقت شد!


نوشته شده در جمعه 93/4/20ساعت 1:15 عصر توسط شاسخین نظرات ( ) |


قالب جدید وبلاگ پیچک دات نت